Antygraffiti

Nazwa Produktu Opis

Grunt AG

Podkład gruntujący dla traconych i trwałych systemów antygraffiti. GRUNT AG jest emulsją wodną czystego akrylatu do gruntowania wszelkich podłoży przed nałożeniem powłok ochronnych antygraffiti. GRUNT AG jest odporny na promieniowanie UV i procesy wietrzenia.

Impregnat AG

IMPREGNAT AG jest impregnatem rozpuszczalnikowym o wysokiej zawartości krzemianów i związków fluoru do zabezpieczania cegły, kamienia naturalnego i sztucznego przed graffiti.

Wax AG

WAX AG jest w pełni dyfuzyjną, traconą powłoką ochronną do zabezpieczeń przeciwko graffiti.Tracona powłoka WAX AG przeznaczona jest do stosowania na chłonnych podłożach mineralnych, takich jak kamień naturalny i sztuczny, tynk, cegła , beton.

ZYLOX

Wodny Impregnat ochronny przeciwko graffiti dla chłonnych podłoży – środek trwały.ZYLOX jest środkiem trwałym, wysoce odpornym na czynniki atmosferyczne i rozpuszczalniki. Po usunięciu graffiti powierzchnia pokryta preparatem ZYLOX jest praktycznie nienaruszona.ZYLOX można stosować na wszystkich chłonnych podłożach takich jak : beton, cegła, kamień.

Zmywacz AG 10

AG 10 jest wysokiej jakości biodegradowalnym preparatem do usuwania farb, graffiti itp. z delikatnych, głównie gładkich podłoży zabezpieczonych przed graffiti lub z podłoży nie wymagających zabezpieczenia.

Zmywacz AG 20

Preparat do usuwania graffiti ze wszystkich podłoży odpornych na rozpuszczalniki.AG 20 jest wysokiej jakości biodegradowalnym koncentratem do usuwania farb, graffiti itp. z podłoży zabezpieczonych przed graffiti i z podłoży nie wymagających zabezpieczenia odpornych na rozpuszczalniki.AG 20 po nałożeniu jest aktywny w ekstremalnie długim czasie, co zwiększa szansę na usunięcie pozostałości po graffiti czyniących wrażenie cienia.

Zmywacz AG plexi

Preparat do usuwania graffiti z podłoży wrażliwych na rozpuszczalniki, zwłaszcza z tworzyw sztucznych i plexiglasu ( szkła organicznego).Zmywacz AG Plexi jest wysokiej jakości preparatem ( nie zawierającym estrów ) biologicznie rozkładalnym przeznaczonym do usuwania farb i graffiti z delikatnych, głównie gładkich podłoży, wrażliwych na silne rozpuszczalniki, przydatny zwłaszcza w urządzeniach, obiektach i pojazdach komunikacji miejskiej.

Zmywacz AG żel

Preparat do usuwania graffiti ze wszystkich podłoży odpornych na rozpuszczalniki.AG ŻEL jest wysokiej jakości biodegradowalnym preparatem do usuwania farb, graffiti itp. z podłoży zabezpieczonych przed graffiti i z podłoży nie wymagających zabezpieczenia odpornych na rozpuszczalniki.Gęsta konsystencja AG ŻEL sprawia , że po nałożeniu jest aktywny w długim czasie, co zwiększa szansę na usunięcie pozostałości po graffiti.