Oczyszczanie

Nazwa Produktu Opis

Żel ON

Preparat do usuwania farb dyspersyjnych i żywic syntetycznych.ŻEL ON jest środkiem do usuwania farb emulsyjnych i sztucznych żywic z podłoży odpornych na rozpuszczalniki. Usuwa także plamy oleju, smaru, wosku i smoły.ŻEL ON przenika nawet do kilku warstw; konsystencja żelu daje przyczepność do powierzchni pionowych.

Żel WS

Alkaliczna pasta do oczyszczania i usuwania farb i lakierów z ługoodpornych podłoży.Preparat posiada dwa rodzaje zastosowań :
1.ŻEL WS jest bardzo skutecznym środkiem do oczyszczania podłoży mineralnych; rozpuszcza twarde, trudno usuwalne nawarstwienia z kamienia.
2.ŻEL WS bardzo skutecznie usuwa w jednej operacji kilka warstw farb olejnych, akrylowych i mineralnych, powłoki do ochrony drewna a także większość lakierów do drewna.

Klinbit

Preparat do rozpuszczania smoły, bitumów i tłuszczy.KLINBIT usuwa stwardniałe masy bitumiczne, powłoki asfaltowe, smary, woski, podkłady malarskie i oleje z podłoży nie wrażliwych na rozpuszczalniki jak aluminium, szkło, posadzki kamienne, klinkier, płyty z betonu płukanego, okładziny betonowe itp.
KLINBIT jest przydatny do czyszczenia maszyn, sprzętu do smołowania itp. oraz odzieży.

Kliner T

Preparat do czyszczenia i odtłuszczania dla wszystkich wodoodpornych podłoży.KLINER T jest biologicznie rozkładalnym preparatem czyszcząco-odtłuszczającym do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, usuwającym zanieczyszczenia mocno związane z podłożem, takie jak olej, woski, nikotyna, smary lub sadze.

Kliner F

KLINER F jest bardzo silnym preparatem zawierającym kwasy mineralne, przeznaczonym do czyszczenia zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych z podłoży mineralnych niewrażliwych na kwasy.KLINER F przeznaczony jest do oczyszczania podłoży mineralnych takich jak : cegła, klinkier i ceramika budowlana, granit, lastriko, kamienie sztuczne oraz innych podłoży nie zawierających wapienia i nie wrażliwych na kwasy. Warunkowo można użyć preparatu do piaskowca .

Kliner FS

KLINER-FS jest bardzo silnym preparatem zawierającym kwasy mineralne, przeznaczonym do czyszczenia zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych z podłoży mineralnych niewrażliwych na kwasy.KLINER-FS przeznaczony jest do oczyszczania podłoży mineralnych takich jak : cegła, klinkier i ceramika budowlana, granit, lastriko, kamienie sztuczne oraz innych podłoży nie zawierających wapienia i nie wrażliwych na kwasy. Warunkowo można użyć preparatu do piaskowca.

Kliner M

KLINER M jest łagodnym preparatem, zawierającym zespół mało agresywnych kwasów . Regulatory lepkości uniemożliwiają wnikanie substancji czyszczących do podłoża a specjalna kombinacja kwasów organicznych, mineralnych, substancji biologicznie czynnych i alkoholi umożliwia usuwanie trwałych zanieczyszczeń.

Kliner S

Preparat do usuwania zaplamień cementowych i wapiennych. KLINER S usuwa zaplamienia cementowe i wapienne oraz farby wapienne ze wszystkich podłoży mineralnych nie wrażliwych na kwasy, jak cegła oraz kamienie naturalne i sztuczne.