Preparaty Do Plakatowania

Nazwa Produktu Opis

Burgofit 136R

BURGOFIT 136 R to uniwersalny alkaliczny środek czyszczący, przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach ze środkami spożywczymi. Z uwagi na bardzo dobre właściwości czyszczące środek ten stosuje się do czyszczenia ram z tworzyw sztucznych.

Burgoplak

BURGOPLAK to klej słuzący przede wszystkim do nakładania plakatów na powierzchnie o słabej przyczepności,jak np: tworzywo sztuczne,blacha.BURGOPLAK jest gotową do użycia wodnistą, rozmiękczającą i rozpuszczającą dyspersją sztucznego tworzywa na bazie Terpolymeru, Vinylacetatu, Ethylenu i Akrylu kwasowego.

Burgozid MER

BURGOZID MER jest technicznym środkiem konserwującym z mocnymi właściwościami
Grzybobójczymi do emulsji woskowej i środków klejących. Preparat zawiera wyraźne spektrum środków działających antybakteryjnie, a w szczególności działa przeciw drożdżom i grzybom pleśniowym.

Burgo D-TECK

BURGO D-TECK 50 ( wzmacniacz siły klejenia )
To wodnisty, rozpuszczający się środek , o drobnej dyspersji sztucznego tworzywa na bazie akrylu kwasowego - Copoplymerisats.

Uni Antifrost

UNI ANTIFROST jest środkiem na bazie Glikolu ,stosowany przeciwko zamarzaniu do gotowych klejów plakatowych i płukania papieru przed wyklejaniem.

Unicell

UNICELL to klej plakatowy szybko rozpuszczający się w wodzie służący do nakładania i rozlepiania plakatów.

Unicell K

UNICELL K to klej plakatowy rozpuszczający się w wodzie posiadający wzmocnioną przyczepność. Służący do nakładania i rozlepiania plakatów w ekstremalnych warunkach pogodowych i na powierzchniach sprawiających trudności przyczepności.

Unikol

UNIKOL jest wodnistym klejem plakatowym rozpuszczalnym z celulozowym dodatkiem uszlachetniającym, Polymeru i środkiem pochodnym kwasu akrylowego.

Uniplak

UNIPLAK jest klejem rozpuszczającym się w zimnej wodzie, przeznaczonym do naklejania tapet i plakatów.